
Створюємо груповий проєкт у формі мультимедійної історії (лонгриду)
Запрошуємо до перегляду лонгриду "Життя філолога". Поділилися досвідом навчання в ННІ філології та журналістики ЖДУ імені Івана Франка, розповіли, як насправді живеться філологам та спростували найпоширеніші міфи про мовників. Переходьте за посиланням або QR-кодом:
http://project2547085.tilda.ws/







Аналізуємо цифровий текст...
Сучасний світ складно уявити без мультимедійних технологій. На педагогічній риториці ми не тільки вчимося красномовству, але й опановуємо основи медіаграмотності. Цього разу аналізували цифровий текст про українських жінок-науковиць. Що таке цифровий текст, з яких елементів складається та як має бути скомпонований, аби користувачам було зручно, – дивіться в нашому відео. Переходьте за посиланням або QR-кодом:
https://www.facebook.com/dasha.levchenko.5209/videos/947987122477166
.png)
Незабаром сподіваємось порадувати вас мовно-літературними новинками. Слідкуйте за нашими оновленнями!

Досліджуємо корисні онлайнові ресурси для вчителя української мови...
Наша ТОП-підбірка корисних корисних онлайн-ресурсів для вчителя розміщена на платформі Genial.ly. Що з того вийшло – переходьте за посиланням або QR-кодом та дізнавайтеся:
.png)




Знайомимося з віртуальними дошками padlet, Jamboard та онлайн-сервісом LearningApps
Мультимедійні вправи є невід'ємною складовою НУШ, особливо в умовах дистанційного навчання. Завдання з теми "Прислівник як частина мови" розмістили на віртуальній дошці padlet та платформі LearningApps. Додатково для новачків створили інтерактивну презентацію про сервіс LearningApps. Що з того вийшло, дивіться, переходячи за посиланнями:
https://padlet.com/nikitchynayulia1311/kyr1frihgla88tjb
https://jamboard.google.com/d/1Zo_L7RhzOyWj-LEFoKD9Fs37qjQKtPD7K2cMnxFIcJY/viewer
.png)
.png)
.png)
.jpg)